Kot Etek Kombinleri

0
97

Spor şıklığın en özel parçaları arasında yer alan kot etek modelleri bu sezon da çok moda. Tercih edeceğiniz kot etek modellerini farklı giyim modelleri ile kombin ederek tarz yaratabilirsiniz. Eğer maskülen görünmeyi sevenlerdenseniz kot etek modellerini salaş tek omuzu düşük bluzlar ile beraber kullanıma alabilirsiniz. Bu tarz kombin planlamalarında tek omuzu düşük bluzunuzu eteğinizin astar kısmına doğru kıvırabilirsiniz. Modern görünümü ile ön plana çıkan kot etek modellerine bayılacaksınız.

Maskülen tarzda hazırlanmış bir kombine imza atmak isteyenlerdenseniz diz altı kiloş kot etek modellerine yönelebilirsiniz. Rahatlığın vazgeçilmezleri arasında yer alan kot etek modellerini askılı büstiyerler ile beraber kombin edebilirsiniz. Hazırlayacağınız kombin planlamasını yumurta topuklu ayakkabı modelleri ile beraber kombin edebilirsiniz.

Stil sahibi bayanların ilk seçimi olan diz altı dar etek modelleri bu sezon da çok moda. Farklılık yaratmanıza imkan tanıyacak olan diz altı kot etek modellerini salaş bluzlar ile birlikte kombin edebilirsiniz. Son adımda ise kombin planlamanızı uzun blazer ceket modelleri ile destekleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorumunuzu girin
İsminizi girin