2017 Halhal Modelleri

0
127

Yaz mevsiminin vazgeçilmez aksesuarlarından biri de halhal modelleridir. Şıklığın ve zarifliğin en gözde aksesuar parçalarından biri olan halhal modelleri ile kombin planlamalarınızı vazgeçilmez kılabilirsiniz. Halhal seçimi sırasında bazı noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğer kalın bileklere sahip bayanlardansanız fazla detaya sahip olmayan halhal modellerini tercih etmelisiniz. Küçük taş detaylarına sahip halhal modelleri sizin için ideal olacaktır.

Sade şıklığı sevenlerdenseniz nazar boncuğu detayı ile taçlandırılmış olan halhal 2017-halhal-modellerimodellerini tercih edebilirsiniz. Modern görünümü ile ön plana çıkan nazar boncuğu detayına sahip halhal modelleri kombin planlamanıza ayrı bir hava katacak ve trend görünümün ön plana çıkmasına kaynaklık edecektir.

Bohem tarz ile tanışmak isteyenlerdenseniz püskül detayı ile desteklenerek hazırlanmış halhal modellerine yönelebilirsiniz. Tarz yaratmak isteyenlerin ilkseçimi olan püsküllü halhal modellerini bilek kısmı açık sandaletler ile beraber kombin edebilirsiniz. Trend modaya ayak uydurmak isteyenlerdenseniz küçük renkli boncuklara ev sahipliği yapan halhal modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tarz halhal modellerini kot jean pantolonlar ile beraber kullanıma alabilirsiniz.

Yazın gelmesi ve şıklık yarışına girmeye başlamımızla birlikte halhal tasarımları ve bu halhalların giydiklerimize nasıl yakıştıracağımız da önemli yer edinmeye başlıyor. Hangi ortamda hangi halhalı giyeceğini bilmek bizi diğerlerinden bir adım önde başlatır. Çünkü sahile daha janjanlı yanar döner iddialı modeller giderken şık bir gecede ya da önemli bir davette ise daha sade ancak keskin tasarımlar tercih edilir. Moda savaşlarında buna sadece ayak bileziği deyip geçmek haksızlık olur. Çünkü tüm şıklığımızı tamamlayıcı çok önemli görevler görebilirler. Altın, gümüş, deri vb gibi çeşitli maddelerden yapılsa da ortak olan tek bir amaca hizmet eder. Bizi daha şık ve klas göstermek. O yüzden en gizli ama en tamamlayıcı bu halhal detayına şıklık açısından kafa yormak önemlidir.

 

Yorum Yap

Yorumunuzu girin
İsminizi girin